برگزاری جلسات هیئت دانشگاهیان استان مرکزی (هیئت بقیه الله (عج))

برگزاری جلسات هیئت دانشگاهیان استان مرکزی (هیئت بقیه الله (عج))در روز سه شنبه مصادفبا شب شهادت امام حسن مجتبی (ع)

در روز سه شنبه که مصادف بود با شب شهادت امام حسن مجتبی (ع) جلسه هیئت دانشگاهیان استان مرکزی به همت سازمان بسیج اساتید و دفتر نهاد رهبری دانشگاه های استان مرکزی از ساعت ۱۹:۳۰ الی ۲۱:۳۰ در راستای مسجد محوری در مسجد ولی عصر عصر اراک واقع در خیابان شهید شیرودی (خرم) برگزار گردید.

در روز سه شنبه که مصادف بود با شب شهادت امام حسن مجتبی (ع) جلسه هیئت دانشگاهیان استان مرکزی به همت سازمان بسیج اساتید و دفتر نهاد رهبری دانشگاه های استان مرکزی از ساعت ۱۹:۳۰ الی ۲۱:۳۰ در راستای مسجد محوری در مسجد ولی عصر عصر اراک واقع در خیابان شهید شیرودی (خرم) برگزار گردید. در این مراسم که اساتید و دانشجویان شرکت داشتند حجت الاسلام والمسلمین دکتر خسروپناه به سبک زندگی اسلامی و قیام امام حسین (ع) و وقایع روز عاشورا پرداختند و همچنین به اهمیت اربعین و شرکت گسترده مسلمانان جهان در این حماسه با حضور میلیونی پرداختند.

ایشان همچنین بیان داشتند که این اجتماع بزرگ و جهانی به دشمنان ما نشان می­دهد که همیشه با هم بودند و همیشه متحد خواهند بود و همه آنان پیرو راه ولایت و ائمه اطهار می­باشد و همیشه راه آنان را ادامه می­دهند تا انشاء ا... روزی باشد که کلیه مسلمین جهان پا به پای امام زمان در این حماسه بزرگ شرکت نمایند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.