جلسه شورای مشورتی بسیج اساتید استان مرکزی در روز 5 اردیبهشت 1398

دوشنبه 1398/02/09 - 12:44 markazi
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان مرکزی

جلسه شورای مشورتی بسیج اساتید استان مرکزی در روز 5 اردیبهشت 1398

جلسه شورای مشورتی بسیج اساتید استان مرکزی در روز 5 اردیبهشت 1398 با قرائت آیاتی از کلام ا... مجید آغاز شد و در ابتدا مسئول محترم سازمان بسیج اساتید، جناب آقای دکتر ذوالفقاری پیرامون فعالیت های سالیانه و فصلی و ماهیانه بسیج اساتید در کانون های دانشگاه های استان مباحثی را مطرح فرمودند. و همچنین به سلسله مراتب اخبار اشاره ای داشتند که دوستان در ارائه مطالب در مجامع مختلف بحث سلسله مراتب را حتما رعایت کنند.

در ادامه آقای دکتر صفی خانی در خصوص تحرک و فعالیت بیشتر بسیج اساتید مباحثی را مطرح فرمودند و این که باید از حالت انفعالی خارج شود. و ابتکار عمل را در دست گرفت و عدم رضایت خودش از وضع موجود را بیان داشتند.

آقای دکتر فتاحی بحث مطالبه گری را خصیصه اصلی بسیج اساتید عنوان کردند که باید با این خصیصه با جدیت بیشتری پیگیری شده و مسئولین سازمان هایی که عدم همراهی با مواضع و سیاست های انقلاب اسلامی را دادرند حساب کار دستشان بیاید. ضمنا در صورت امکان فعالیت های مطالبه گری بسیجیان مورد حمایت سازمان قرار گرفته و نهاد های همسو هم این حمایت را داشته باشند.

در ادامه آقای دکتر یونسی به این موضوع اشاره داشتند که در تقابل روسای دانشگاه ها با بسیج اساتید گاهی مقابله با فرد مسئول کانون است که شکل فردی است و با سازمان بسیج اساتید مشکلی ندارد ولی در صورتی که تقابل با سپاه و بسیج اساتید باشد که باید برخورد جدی تری صورت پذیرد.

در ادامه آقای دکتر ذوالفقاری ضمن تقدیر و تشکر و خیر مقدم از سردار کریمی و حضور فعال سپاه در جریان سیل اخیر کشور، در خصوص تشکیل جلسات تحلیل و بررسی کانون های دانشگاهه ای استان به صورت مستقل از جلسلات مجمع تاکید فرمودند.

ضمنا به برخورد نامناسب روسای برخی از دانشگاه ها با نیروهای انقلابی از جمله بسیجیان و روحانیت و ... اشاره داشتند. فعالیت نیروهای لائیک و سکولار در برخی از دانشگاه ها نیز از مسائل جاری دانشگاه ها است.

در ادامه سردار سپاه اسلام کریمی، ضمن تبریک ایام ماه شعبان المعظم و توفیق استفاده از باقی مانده این ماه به موضوع سیل پرداختند. و از تلاش ها و اقدامات خالصانه کلیه دستگاه ها تشکر کردند، البته کوتاهیی هایی از برخی مسئولین بود ولی تقریبا همه پای کار بودند و استان مرکزی با محوریت سپاه همزمان در استانهای گلستان، خوزستان، ایلام و لرستان امدادرسانی کردند.حضور مردم بسیار تعیین کننده بود که در غیر این صورت عمق فاجعه بسیار بیشتر می شد.

همچنین بر تروریست خواندن سپاه پاسداران اشاره داشتند که بغض و عصبانیت دشمن از ما به فرموده امام (ره) نشانه حرکت صحیح ماست. در خصوص عدم نتیجه دادن مذاکرات با دشمن هم خصوصا برای نسل جوان که شناخت خوبی از قبل انقلاب نداشتندبسیار مفید بود و لزوم تبیین علت انقلاب و مسیر انقلاب تاکنون را برای جوانان بسیار مهم دانستند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)