جلسه ستاد ساماندهی توزیع اقلام تهیه شده از طریق کمک های مومنانه

شنبه 1399/02/20 - 18:41 markazi

جلسه ستاد ساماندهی توزیع اقلام تهیه شده از طریق کمک های مومنانه

به گزارش روابط  عمومی سازمان بسیج اساتید استان مرکزی  جمع آوری کمک‌های مردمی در استان مرکزی توسط اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه های استان مرکزی از اواخر اسفندماه شروع شده است. در این رابطه دکتر محسن ذوالفقاری رئیس سازمان بسیج اساتید استان مرکزی گفت: جمع آوری کمک‌های مردمی در استان مرکزی توسط اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه های استان مرکزی از اواخر اسفندماه شروع شده و فعالیت تبلیغاتی و رسانه‌ای زیادی نیز صورت گرفت ولی با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان  تمامی این فعالیت‌ها به شکل جدی تر پیگیری می شود.

ایشان اضافه کرد: مهمترین فاکتور رزمایش کمک مومنانه، امید دادن به مردم است که در صورت محقق شدن، نقش موثری در بازگرداندن آرامش به جامعه ایفا خواهد کرد و باید مورد توجه مسوولان و دستگاه‌های متولی در این زمینه قرار گیرد.

با همکاری سازمان بسیج اساتید استان مرکزی و سایر نهادها از جمله نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اقدامات قابل قبولی انجام شده و در جلسات متعدد بهترین شیوه برای توزیع این اقلام مورد بررسی قرارمی گیرد.

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)