دوره بصیرت افزایی با حضور دکتر پاز

یکشنبه 1399/11/19 - 13:30 markazi
دوره بصیرت افزایی

دوره بصیرت افزایی با حضور دکتر پاز

دوره بصیرت افزایی نقش انقلاب در بیداری اسلامی با حضور دکتر عبدالکریم پاز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان مرکزی دوره بصیرت افزایی "نقش انقلاب در بیدارگری اسلامی" با حضور حجت الاسلام پاز رییس مرکز اسلامی آرژانتین و امام جمعه بوینس آیرس دوشنبه مورخ 20 بهمن 99 ساعت 10:15 برگزار گردید.

ایشان بیان کردند خداوند به واسطه امام خمینی، مردی بزرگ و بت شکن از فرزندان حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها ما را نجات دادند، خداودند به وسیله امام خمینی به حکومت زورگویان در ایران خاتمه دادند و مردم آرژانتین با الگو قرار دادن ایران و مسلمانان ایران به سوی رهایی هدایت شدند.

وی: ایام پیروزی انقلاب اسلامی را ایام بزرگی دانستند که به حق نام ایام الله بر آن نهاده شده است و افزودند که پیشرفتهای انقلاب اسلامی ایران در زمینه های گ

وناگون بسیار ارزشمند است، زیرا زمانی ایران برای تعیین یک نماینده یا وزیر باید از سفارت آمریکا اجازه گرفت ولی اکنون شاهد این هستیم که ایران به عنوان یک قدرت بین المللی در ایران شناخته میشود که در بسیاری از معاملات جهان و بالاخص منطقه دارد.

ایشان ادامه دادند که پیشرفت های ایران در مرهون تلاش های مردم ایران بوده است و دنیا به عظمت ایران اعتراف دارد. پس مردم ایران باید قدر نظام اسلامی را بدانند و اجازه ندهند تا شرایط سخت اقتصادی و .... بهانهه ای برای ایجاد اختلاف شود.

امام جمعه آرژانتین با مثبت ارزیابی نمودن ارتباط دو کشور آرژانتین و ایران با یکدیگر، به تلاش برخی از کشورهای به ظاهر ابرقدرت در جهت به هم زدن این رابطه اشاره کردند که بحمدالله تاکنون نتوانسته اند راه به جایی ببرند.

 

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)