بازدید از دانشجویان بسیجی شرکت کننده در اردوهای جهادی

سه شنبه 1397/07/03 - 10:11 markazi
بازدید از دانشجویان بسیجی شرکت کننده در اردوهای جهادی

بازدید از دانشجویان بسیجی شرکت کننده در اردوهای جهادی

بازدید مسئول و جانشین و مدیر پژوهش های سازمان بسیج اساتید استان مرکزی و مدیر کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد از پروژه های در دست اقدام دانشجویان بسیج دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک در تاریخ 31 شهریور 1397 که مصادف است با اولین روز هفته دفاع مقدس از دانشجویان بسیجی شرکت کننده در اردوهای جهادی انجام شد.
تصویر بازدید از دانشجویان بسیجی شرکت کننده در اردوهای جهادی

بازدید مسئول و جانشین و مدیر پژوهش های سازمان بسیج اساتید استان مرکزی و مدیر کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد از پروژه های در دست اقدام دانشجویان بسیج دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک در تاریخ 31 شهریور 1397 که مصادف است با اولین روز هفته دفاع مقدس از دانشجویان بسیجی شرکت کننده در اردوهای جهادی انجام شد. این اردوی صد روزه بسیج دانشجویی در روستای چهارچشمه از توابع شهرستان خمین در حال اجرا بود و تعداد  کثیری از دانشجویان بسیجی برادر و خواهر مشغول به فعالیت بودند که در این بازدید یک روزه باحضور جناب سرهنگ فراهانی، جانشین محترم سازمان بسیج اساتید استان مرکزی و دکتر عباس کریمی مدیر پژوهش سازمان و دکتر دیباچی مدیر کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد انجام پذیرفت و جناب آقای دکتر ذوالفقاری مسئول محترم سازمان ضمن عرض خداقوت به این عزیزان، حضور این دوستان را در این طرح¬های جهادی یک حرکت الهی خواندند و بیان داشتند خدمت شما به محرومین و محرومیت زدایی حرکت ائمه اطهار و مولای متقیان علی (ع) می¬باشد و امید است که همیشه پیرو راه آن بزرگان باشید. در پایان دیدار سازمان بسیج اساتید مقرر گردید در راستای فعالیت¬های فرهنگی اعضا در آن بخش، بسیج اساتید دوستان را مورد حمایت مالی قرار دهد.

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)